המקומות המומלצים לקטיף פירות בזמן חופשה בצפון

מתכננים חופשה בקרוב באזור הצפון? הידעתם כי באזור הגליל וברמת הגולן יש שפע אטרקציות ואפשרויות לקטיף פירות מהנה וחווייתי? רוצים להפוך את החופשה בצפון לנופש בריא ופעיל עם קטיף פירות בהתאם לעונה? אם כן, כדאי גם לכם להזמין חופשה במלון בוטיק איכותי ויוקרתי בצפון, וליהנות מכל האטרקציות באזור ומקטיף פירות עצמי, וכמובן מטיולים בשמורות הטבע ומחוויה קולינרית בטעם גלילי במסעדות המעולות באזור.

מקומות מומלצים לקטיף פירות עצמי בצפון

במהלך החופשה שלכם בצפון הארץ כדאי לצאת לטיולים ארוכים בחיק הטבע ולבקר אטרקציות מדליקות לכל המשפחה ולכל גיל והרכב קבוצתי. בין האטרקציות המיוחדות בצפון ניתן למצוא ללא ספק את מטעי הקטיף העצמי באזור הגליל וברמת הגולן. בהתאם לעונה תוכלו ליהנות מקטיף נפלא וחווייתי במטעי הדובדבנים שברמת הגולן, מטעים גדולים לקטיף עצמי של פירות יער כמו אוכמניות, פטל וכדומה. יש גם אתרים ומטעים לקטיף עצמי של פירות מתוקים וטעימים כמו אפרסק, מנגו, שזיף, תותים, ליצ’י, אגס, תאנים וניתן לבקר גם בכרמים המציעים קטיף עצמי של ענבים מזנים שונים, עם וללא חרצנים.

קטיף דובדבנים ופירות יעד ביער אודם

אחד המקומות המומלצים והפופולריים ביותר לקטיף דובדבנים ופירות יער. האתר לקטיף עצמי ממוקם ביער אודם, שברמת הגולן. המקום מציע נוף מרהיב, חוות סוסים המציעה טיולי רכיבה על סוסים לכל המשפחה, וכמובן הקטיף העצמי של דובדבנים ומגוון פירות יער מתוקים וטעימים.
בהתאם לעונה תוכלו ליהנות גם מפריחת עצי הדובדבנים, זו חוויה מרגשת וייחודית המתאימה גם לילדים, וכמובן אין כמו קערת דובדבנים שקטפתם בעצמכם. מעבר לקטיף המהנה, פירות יער ידועים בסגולותיהם הבריאותיות לכן תהפכו את החופש שלכם לבריא יותר.

בוסתן בראשית בגולן בעין זיוון

בוסתן בראשית בגולן ממוקם בצפון הרמה, במדרון של הר אביטל. הבוסתן עמוס בעצי פרי, ובהתאם לעונה תוכלו ליהנות מקטיף עצמי ומהנה של דובדבנים (מאי עד יוני), פטל ואוסנה (מסוף יוני), אפרסקים נקטרינות ואגסים בחודשי הקיץ ועד סוף אוגוסט, וניתן לקטוף גם תאנים, ליהנות מכרם ענבים ולבחור תפוחים טריים מזנים שונים בהתאם לעונה. האתר מציע אטרקציות רבות נוספות כמו רכיבה על סוסי פוני וטיולים ממונעים בשטח.

קטיף דובדבנים בצוק מנרה

לאחר שבחרתם מלון בוטיק בצפון באזור ראש פינה ועל פסגת הר כנען, כדאי לכם להגיע לצוק מנרה וליהנות מקטיף עצמי של דובדבנים, מעלייה ברכבל הידוע ומשפע פעילויות ואטרקציות במקום. הקטיף העצמי מתאים לכל המשפחה ולכל הרכב קבוצתי, אפשר לזלול דובדבנים ככל שרוצים ובסיום הפעילות מקבלים סלסלה עמוסה בדובדבנים לדרך או לחדר במלון.

מלון בוטיק בצפון - וילה גליליי

קטיף עצמי באל רום

בלב המטעים של קיבוץ אל רום יש מתחם גדול לקטיף עצמי, בעיקר דובדבנים ופירות יער. אפשר לרכוש במקום שפע פירות יער עסיסיים ובריאים, כמו כן ניתן לשלב פעילויות נוספות כמו סיורים מודרכים במטעים, ארוחות בריאות ועוד.