עיסוי שבדי עם אבני בזלת חמות לפינוק מושלם לגוף ולנפש

עיסוי שבדי מבוסס על מגע עדין בשילוב שמנים ריחניים ונעימים, זהו עיסוי מפנק ומשחרר לכל הגוף. אם אתם מחפשים טכניקת עיסוי עתיקת יומין ועמוקה יותר, כדאי לכם לבחור בעיסוי שבדי עם אבנים חמות. העיסוי המשולב מתאים כמעט לכולם, במהלך העיסוי מניחים אבני בזלת מחוממות לטמפרטורה של כ-50 מעלות צלזיוס. כאשר האבנים מתקררות, מחליפים אותן, ובסוף הטיפול נהוג להניח אבנים צוננות על כפות הרגליים ובנקודות מרכזיות נוספות בגוף בהן ניתן להרגיש את הדופק, במטרה להמריץ את זרימת הדם וכדי להשיב את אנרגיית החיים.

פינוק מושלם לגוף ולנפש

עיסוי שבדי בשילוב אבני בזלת מחוממות נועד להרפיית הגוף, להרגעה ולחיזוק המערכת החיסונית. כדאי לדעת כי טכניקת האבנים החממות מבוססת על שיטת טיפול עתיקה של שבטי האינדיאנים ביבשת אמריקה. האבנים המחוממות מבזלת מכילות ריכוז גבוה של מגנזיום, ברזל ומינרלים שונים, האבנים פולטות את החום בהדרגה ובשילוב טכניקות עיסוי שבדי או עיסוי רקמות עמוק, המטופל זוכה לפינוק מושלם לגוף ולנפש.

עיסוי שבדי עם אבנים חמות מעצים את אפקט הריפוי לגוף ולנפש. בין השאר העיסוי מסייע לאיזון הגוף והנפש, לשחרור כאבים, הוא גם משפר טווח תנועה של מפרקי הגוף, מגביר את קצב חילוף החומרים, מרגיע ומפחית באופן משמעותי כאבים ודלקות, משחרר כיווצי שרירים ותורם לסילוק רעלים מהגוף.

60 דקות בגן עדן

כדאי לדעת כי וילה גליליי הינו מלון ספא בצפון, המציע תפריט טיפולים מגוון וייחודי. מתחם הספא היוקרתי כולל חדרי טיפולים ומתקנים שונים. בין השאר תוכלו להזמין מראש עיסוי שבדי או עיסוי רקמות עמוק בשילוב אבנים חמות. משך העיסוי כ-60 דקות, במהלך העיסוי משלבים טכניקות שונות של מגע עדין מכף רגל ועד ראש, כולל הנחת אבני בזלת מחוממות לטמפרטורה הרצויה עם שמנים נעימים למגע.

העיסוי המפנק משפר את ההרגשה, מחזק את הבריאות ומסייע באיזון הנפש, זהו עיסוי מומלץ לשחרור שרירים מכווצים, להפחתת כאבים, לשחרור חסמים רגשיים, לטיפול בדלקות ועוד. עם זאת, ראוי לציין כי טכניקה זו אינה מומלצת ברוב המקרים לבעלי לחץ דם גבוה ולסובלים ממחלות לב וכלי דם. כמו כן, העיסוי אינו מומלץ לנשים בהריון, לחולי סוכרת ולמי שרגיש לחום או נוטל תרופות לדילול דם.

את העיסוי מומלץ לקבל כאשר שבעים, אך לא מיד לאחר ארוחה. בסוף הטיפול יש לקום לאט, חשוב ללגום מעט מים וכדאי לחזור לפעילות הרגילה לאחר מנוחה קלה.

לאחר עיסוי רקמות עמוק או עיסוי שבדי, לפי החלטתכם, המטפל יניח את האבנים החמות במספר מוקדים על הגוף, החום הנפלט מהאבנים חודר לרקמות הרכות ומגיע לשרירים ולשלד. החום משפיע מיד על הגוף והנפש, כאשר המעסה ממשיך לעסות את גופכם בעדינות עם שמנים איכותיים ומחוממים קלות. לרב מתחילים בעיסוי הרגליים וממשיכים לטפס מעלה עד לקרקפת.