יום כיף לעובדים – למה כדאי לצאת מחוץ למשרדי הארגון?

כאשר חברות מחליטות לפנק את העובדים ביום כיף, אחת השאלות הראשונות היא בדרך כלל אם האירוע יתקיים במשרדי החברה או באתר אחר. אין ספק שמפגש עובדים במקום העבודה הוא הרבה יותר זול וגם אולי נוח יותר למשתתפים. אבל האם הוא יכול גם להניב את אותן תוצאות?

הנה כמה סיבות שבגינן כדאי מאוד להוציא את העובדים ליום כיף מחוץ למקום העבודה:

פחות הסחות דעת – אם אתם מוציאים את הצוות מחוץ לסביבת העבודה הטבעית שלהם, הם לא יתפתו לצאת מהחדר כדי לענות לשיחת טלפון או להודעת דואל “דחופה”, כפי שהם עלולים לעשות כשהם שוהים במקום העבודה.

סביבה חדשה – מפגש עובדים בסביבה חדשה מעודד לעתים קרובות את האנשים לחשיבה יותר יצירתית, ולפתיחות רבה יותר כלפי קבלת שינויים ורעיונות חדשים.

יום כיף לעובדים – זוהי הזדמנות מצוינת להוציא אנשים מהקונכייה שלהם כדי לעזור להם להתחבר זה לזה ברמה אישית יותר. בין אם אתם מתכננים יום כיף לעובדים שכולל טיול, רפטינג, פעילות אתגרית עם חבלים או סיור באתרים מעניינים – אתם עוזרים לחברי הצוות להתחבר אחד לשני בדרכים שיביאו תועלת לארגון בטווח הארוך.

מבט רענן – ארגון מוצלח של יום כיף לעובדים משאירה את המשתתפים כשהם מלאי אנרגיה ומרץ בעת חזרתם לשגרת העבודה ומתחילים לפעול לאור הדברים החדשים שרכשו במהלך פעילות הכיף.

אם אתם רוצים שיום הכיף יהיה מוצלח מאוד, אל תנסו לתכנן יותר ממה שניתן להשיג בפועל במסגרת היום שארגנתם. כדאי מאוד להקצות במסגרת יום הכיף גם זמן להנאה מהסביבה שבה אתם נמצאים.

לדוגמה, אם בחרתם להתארח בחדר הכנסים היפהפה של מלון הבוטיק וילה גליליי שנמצא במרומי הגליל העליון, בצפת, תוכלו לצאת מכאן לפעילויות כיפיות באזור כגון:

חוות בת יער – החווה שממוקמת ביער בירייה משקיפה לנוף הנפלא של הרי הגליל העליון, הגולן והר החרמון. כאן תוכלו לרכוב על סוסים, לצאת לטיול ג’יפים במגוון מסלולים, לבלות בפארק חבלים עם מסלול גשרים מאתגר שנפרש בין עצי היער, לשחק באולינג בטבע ועוד.

מיני גולף פרוד – הפארק בפארוד מציע בעיקר מסלולי מיני גולף אתגריים ברמה בינלאומית, אבל גם באולינג שטח, פיינטבול ועוד.

טיולי ג’יפים – טיול ג’יפים ייקח אתכם למסע על גדות נחלים, רכסי הרים מיוערים, שדות ומטעים. דוגמה למסלול שמתאים לסתיו ולחורף הוא טיול שיוצא מאיילת השחר לנחל דישון. ודוגמה למסלול קייצי יותר הוא טיול ג’יפים שיוצא מאיילת השחר לכיוון גדות וגונן.

רפטינג בנהר הירדן – האתר נמצא כעשר דקות מראש פינה בגן עדן מדהים יציר כפיו של הטבע. כאן תוכלו לבחור במגוון מסלולי שייט, שיט רגיל בסירת נהר וקייקים או רפטינג סוער ושיט הרפתקני שאפשרי בארץ רק בירדן. בנוסף. האתר מציע סדנאות גיבוש לימי כיף, ושלל פעילויות כמו אומגה, טיולי אופניים, טיולי טרקטורונים, פיינטבול, שייט לילי, טיולי הליכה מגוונים ועוד.