הצעת נישואין רומנטית במלון בוטיק אינטימי או באצטדיון הומה – איך להבטיח שלא תתפקשש?

הצעת נישואין היא מאורע של פעם בחיים (בתקווה), ואתה רוצה שההצעה תהיה מרגשת, בלתי נשכחת ומושלמת. לאחר שאזרת אומץ והחלטת להציע נישואין לבחירת לבך, אתה בטח מחפש דרך יצירתית ורומנטית לשאול את השאלה האולטימטיבית.

בהנחה שהתשובה תהיה "כן", אין ספק שאהובתך תתאר אחר כך באוזני כולם לפרטי פרטים את הרגע הקסום, החל ברוטב לסלט ועד לוורדים ולקולך הרועד. היא תעלה את החוויה המרגשת בבלוג שלה, בפייסבוק או בטוויטר ותציג בגאווה את הטבעת שרכשת עבורה.

לכן אסור לך לפקשש… אז רגע לפני שאתה מתכנן מקום להצגת השאלה, ורגע לפני שתחפש באינטרנט טבעות אירוסין מעוצבות ומיוחדות, הנה 10 הדיברות שיבטיחו הצעת נישואין מושלמת:

  1. אסור שתהיה מופתע – אל תציע אלא אם כן אתה יודע את התשובה. ואם אינך יודע, כנראה שתקופת החיזור צריכה עוד קצת זמן.
  1. חשוב שהיא תהיה מופתעת – אתה חייב להפתיע אותה. זה המשחק. לכן, אם רק לפני שבוע דיברתם על חתונה, כשתגיד לה "אממ… חשבתי על יום פינוק בצפון לזוג, חברים שלי אמרו שזה כיף", יש סיכוי שהיא תבין את הרמז. לכן, שמור את הקלפים קרוב לחזה, אל תגלה ליותר מדי חברים ואם צריך, תשקר.
  1. לבקש את ידה בציבור רק אם הכול מנוי וגמור – כשתבקש ממנה להינשא לך מול קהל רב, זה יכול להיות רגע משפיל נורא אם היא תגיד "לא", או תאלץ להסכים ואחר כך תתחרט. חשוב שתדע ששום טבעת יהלום יקרה לא תאלץ אף אחת להסכים כשהיא לא מעוניינת.
  1. הצעת נישואין אישית – תעזור לך להתחמק מקלישאות. חשוב על האינטרסים שלה ותכנן את ההצעה בהתאם. למשל, הרעיון להציע לה כשאתם מתארחים בחדר מפנק במלון בוטיק הוא מעולה ובתנאי שאתה יודע שזו חוויה שהיא מאוד אוהבת. אבל אם היא פריקית של טיול קמפינג, אז כדאי להציע לה בערב סביב המדורה או על צוק שמשקיף על נוף מדהים. כך תוכל להראות לה שאתה באמת מכיר ואוהב אותה.
  1. שמור על הטבעת מכול משמר – תכנן כך ששום דבר לא יסכן את הטבעת. אל תקבור אותה בחול על החוף, ואל תסתיר אותה ברכב כדי שהיא תנסה למצוא אותה. בין יצירתיות לטיפשות הגבול הוא דק.
  1. נדוש? אולי קצת, ובכול זאת כרע ברך, כדי להגשים את החלום שלה מאז היתה ילדה קטנה.
  1. שמור על קשר עין – זה מוכיח שאתה מתכוון לכך, זה מפגין בטחון עצמי. אל תעיף מבט הצידה. לפעמים מבט עצבני לצדדים עלול לגרום לה לסרב. טוב, אולי מצמוץ לא יגרום לסירוב, אבל למה להסתכן?
  1. השתמש בטבעת ממשית – כבר היה מישהו שבמקום טבעת הציג בפני אהובתו תמונה עם טבעת אירוסין. אל תעשה זאת, זה לא מצחיק… תן לה טבעת אירוסין ממשית .
  1. תתאמן – תרגל מראש את המילים שאתה עומד לומר לה תוך כדי הסתכלות במראה. זה מביך אמנם אבל זה יקנה לך ביטחון רב יותר כשיגיע הרגע הגדול.
  1. להירגע – כל עוד דאגת לכול מה שהזכרנו למעלה, הכול יהיה בסדר. גם אם תמעד בדבריך ותזיע או תגמגם, אל תדאג, היא תמצא שזה דווקא מלבב.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות