איך לחגוג את ט"ו באב? רעיונות שיכולים להתאים גם לכם

חגיגת ט"ו באב 

"לא היו ימים טובים לישראל כחמישה-עשר באב וכיום הכיפורים". כך נאמר במשנה. ואכן, ט"ו (15) באב מצוין כמועד מיוחד שמביע שמחה ואהבה בקרב העם. ביום זה לבשו האנשים בגדים לבנים שאולים (כדי לא להביך את העניים שאין להם), והנערות נהגו לצאת במחול בכרמים במטרה למצוא שידוך הולם.

היום, הישראלים מנצלים את ההזדמנות לחגוג חג אהבה מקורי שקבוע במסורת היהודית, במקום או בנוסף ל-Valentine’s Day, החג האהוב על האמריקאים שחלחל גם לתרבות שלנו.

אתם, המחפשים רעיונות ומתלבטים איך לחגוג את ט"ו באב, אמורים קודם כל להחליט על סוג הבילוי המתאים לכם ביותר ואז לבחור את מקום הבילוי. הנה כמה דוגמאות:

בילוי רגוע ומנחם

אם דחיתם את התשוקה לבילוי יום רגוע ונינוח עם בן/בת הזוג והמתנתם עד חג האהבה, זו הזדמנות מצוינת להזמין יום פינוק בצפון. כך, אם אתם מתגוררים במרכז או בדרום הארץ, תוכלו ליהנות לא רק מנסיעה בנופים היפים ביותר והירוקים ביותר בישראל, אלא גם מטיפול אישי שיפיג את כל המתחים שצברתם בחיי השגרה הלוחצים.

טיפול קוסמטי או עיסוי זוגי במסגרת טיפולי ספא, מזמינים אתכם לחגוג את חג האהבה באווירה רגועה שתאפשר לכם להתחיל ליצור הרמוניה בין הנפש לגוף באמצעות שיטות הרפיה, טיפול טבעי והפגת מתחים. זהו ט"ו באב שכולו איזון, שלווה ורוגע. חוויה שתטעין אתכם באנרגיות חדשות שיאפשרו לכם להתניע מחדש את האהבה ביניכם.

בילוי רומנטי מרגש

מה יותר רומנטי מציון יום האהבה? זו הזדמנות לחזור למקום הרומנטי שבו נהניתם או התרגשתם במיוחד, אולי במסעדה שעל חוף הים שבה הצעת לה נישואין בשעת השקיעה הנפלאה? אולי במרומי ההר בטיול רגלי בחיק הטבע שבו מצאתם זה את זו לראשונה? ואולי בבית הספר לסמבה שבו נדלקתם אחד על השנייה ברגע שמצאתם את עצמכם יוצאים יחדיו במחול סוער? כל מקום שבעיניכם הוא זיכרון רומנטי, יתאים לבילוי ט"ו באב השנה.

בילוי במקום טעים במיוחד

אם דחיתם את היציאה למסעדת הגורמה עד שתהיה לכם ממש סיבה טובה להזמין מקום ולהוציא את הכסף הכרוך בבילוי זה, הנה ההזדמנות הגיעה. צאו לארוחה זוגית שמבטיחה לכם ארוחה מעולה ומפנקת, עם מלצר אישי שיציע לכם את השולחן הטוב ביותר ואת היין המעולה שישמח את ליבכם. התלבשו במיטב מחלצותיכם, ואם יש לכם ילדים בבית, דאגו לבייבי סיטר עד לשעות המאוחרות, וצאו לבלות כאילו אין מחר.

בילוי במקום מיוחד במינו

מה דעתכם לאזור אומץ ולצאת למסע רומנטי מקורי בכדור פורח מעל לתל אביב או מעל לגלבוע – כל הארץ שרועה מתחת לרגליכם כשאתם חבוקים בגבהים וצוות מקצועי מלווה ומשגיח עליכם ודואג לחוויה נדירה ובלתי נשכחת.

ואם אתה מתכנן לנצל את ט"ו באב כדי להציע לה נישואין, אין מקום קסום יותר מאשר הצעה בכדור פורח כשאתם תלויים לכם בין שמים לארץ. כל שצריך זה להתקשר לחברה ולתאם את הפרטים מראש.

בין אם בחרתם בעיסוי, בארוחה, בטיול טבע או בבילוי במרומים – מה שחשוב זה לזכור שבאתם מאהבה ולשם אתם גם רוצים להמשיך ללכת…

שינוי גודל גופנים
ניגודיות