אטרקציות בגליל

תומקאר

טיולי שטח בנהיגה עצמית, ברכב באגי מסוג תומקאר, השייך לדור השלישי של רכבי השטח. מציע חווית נהיגה אולטימטיבית, נוחות וגמישות עם בטיחות מלאה. נעבור באזורים חקלאיים, בשילוב מים, טבע ונוף. הטיול בליווי מדריך. 4 איש ברכב, מותנה בהצגת רישיון נהיגה בתוקף. (כשעה ורבע פעילות כולל תדרוך)

ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים בדלפק הקבלה של המלון.

פיינטבול

משחק פיינטבול – משחק אתגרי ואסטרטגי המשלב יכולת אישית ויכולת קבוצתית. דומה לחוקי המשחק "תפוס את הדגל", בשילוב של תחכום ויכולת לחימה קבוצתית בשטח פתוח. כל משתתף יקבל ציוד מיגון, בגדים, רובה ומחסנית, בה 100 כדורי צבע. לאחר תדריך נכנס ליער, למבצר או למגרש המתנפחים לתחילת משחק. (כשעה ורבע פעילות כולל תדרוך)

המשחק מגיל 10 ומעלה.
אורחי וילה גליליי יוכלו לרכוש כרטיסים מוזלים בקבלת המלון

חוות בת יער- פעילויות ואירועים

חוות בת יער ממוקמת בלב יער בירייה משקיפה אל הנוף המרהיב של הרי הגליל הגולן והחרמון. חוות בת יער מציעה למטיילים בצפון שפע פעילויות טבע ואטרקציות לכל הגילאים. בחווה מרכז ייחודי לפעילויות טבע ואטרקציות לכל המשפחה המציע: רכיבה על סוסים – משעה עד יומיים, טיולי ג'יפים – מגוון מסלולים, פארק חבלים – מסלול גשרים אתגרי בין עצי היער, באולינג בטבע – שני מסלולים וכדורי עץ למשחק, באולינג תחרותי בצל עצי האורן, מטווח פיינטבול, פינת חי וגן משחקים ועוד הפתעות…
פרטים נוספים בטל': 04-6822268

סוד היין – יקב הרי גליל

הרי הגליל העליון הנם מהגבוהים שבאזורי ישראל ומתנשאים לגובה של 1000 מ' ויותר. פרי יצירה משותפת של המומחיות של יקבי רמת הגולן והמאפיינים הייחודיים של קיבוץ יראון – של הגליל העליון. המבקר ביקב יוכל ליהנות מחוויה טוטאלית הכוללת תצפית על הנוף החיצוני ותצפית פנימית על אולם המיכלים וחדר החביות. במקום סיור הכולל צפייה בתהליך הייצור, טעימה מודרכת, סרטון וגביע יין מתנה. משך הסיור כ- 45 דקות, יוצא כל שעה עגולה.
טל': 04-6868748